ZABALÍME VÁM AJ SLONA

Drevené debny, výroba drevených deben pre prepravu

Drevené debny

Drevené debny a výrobu drevených dební z plného dreva ponúka spolocnost TRIDAS v širokom sortimente a prevedení podla potrieb zákazníka.

Všetky drevené debne sú vyrábané podla vlastnej výkresovej dokumentácie. Samotná konštrukcia je vždy navrhovaná v súlade so zákazníkom, na základe výkresovej dokumentácie balenej alebo hmotnej vzorky. Po vytvorení a odsúhlasení výkresovej dokumentácie je k jednotlivým dreveným debnám zhotovená funkcná vzorka na praktické vyskúšanie.

Materiál použitý na výrobu drevených dební je prevažne I. a II. akostnej triedy, kde sa vlhkost reziva pohybuje v rozmedzí 18-25%. Jadro reziva prešlo teplotou 56°C minimálne 30 minút. Rezivo je bez kôry, bez hmyzu a rastlinných škodcov. Materiál je tepelne ošetrený podla ISPM (International Standards for Phytosanitary Measures) a splna požiadavky smernice FAO: Pub. No. 15(Guideline for regulating wood packaging material in international trade).

Rezivo je urcené na výrobu drevených obalov urcený pre export mimo Európsku úniu, najmä Austrálie, Číny, Nového Zélandu, USA, Južnej Ameriky. Ku každej dodávke je priložený certifikát o prevedenom tepelnom ošetrení. Drevené debny vyrábame na základe výkresovej dokumentácie v rozmeroch podla individuálnej potreby zákazníka.

Drevené debny