ZABALÍME VÁM AJ SLONA

Preglejkové debny, debny z preglejky

Preglejkové debny

Preglejkové debny z OSB ponúka spoločnost TRIDAS v širokom sortimente a prevedení podla potrieb zákazníka.

Všetky preglejkové debny sú vyrábané podla vlastnej výkresovej dokumentácie. Samotná konštrukcia dební z preglejky je vždy navrhovaná v spolupráci so zákazníkom na základe výkresovej dokumentácie baleného výrobku alebo hmotnej vzorky. Po vytvorení a odsúhlasení výkresovej dokumentácie k jednotlivým preglejkovým debnám je vyrobená funkčná vzorka k praktickému odskúšaniu.

Najvhodnejší materiál pre tento typ dební je obalová preglejka alebo OSB dosky.

V oboch prípadoch sa jedná o cenovo výhodný materiál. Hrúbka stien je navrhnutá podla hmotnosti, rozmeru a charakteristiky baleného výrobku a to v rozmedzí 8-20 mm. Najčastejšie používané hrúbky materiálu sú 12 a 15 mm. Tieto plošné materiály sú všetkých smeroch spevnené masívnym drevom tak, aby sa zaistila dostatocná dynamická pevnost. Technické prevedenie týchto dební z preglejky umožnuje realizovat dodávky v kompletnom alebo rozloženom stave. Dodávky v rozloženom stave sa vyznacujú vyššou ekonomickostou dopravy a nižšími nárokmi na skladovacie plochy u zákazníka.

Väcšine našich zákazníkov zaistujeme aj následný baliaci servis. Naši zamestnanci prídu servisným autom k zákazníkovi a odborne zabalia tovar alebo výrobok. Debny vyrábame na základe výkresovej dokumentácie v rozmeroch podla individuálnej potreby zákazníka.

V prípade potreby sú naše debny ošetrené podla štandardov ISPM a následne značkou IPPC vrátane čísla certifikovaného zariadenia. Toto ošetrenie je potrebné pri exporte do Južnej a Severnej Ameriky, Austrálie, Číny a vo vela prípadoch aj do Afriky.

Preglejkové debny - průřez